banner

تماس با ما

معرفی کلینیک

معرفی کلینیک
مراحل پذیرش در کلینیک بسیار ساده است.
بعد از تخصیص وقت معاینه با تلفن، در مرحله ی پذیرش اطلاعات پزشکی خود را در اختیار ما میگذارید تا با توجه به وضعیت پزشکی شما بهترین طرح درمان ارائه گردد.
برای تشخیص و طرح درمان صحیح احتیاج به رادیو گرافی خواهد بود.که معمولا همان روز تهیه شده و در همان روز نیز طرح درمان شما اعلام می گردد. تا در جلسات درمانی به ترتیب علمی اجرا گردد.

کنترل عفونت

كنترل عفونت در كلینیك شامل اخرین روشهای علمی جهت جلوگیری از انتقال عفونت به بیماران می باشد. ما می دانیم كه بیماران نسبت به انتقال عفونت از محیط دندانپزشكی واهمه دارند و اعتقاد داریم كه شما باید نسبت به استریل بودن محیط و وسایل مصرف شده باید اطمینان خاطر داشته باشید. بنابراین كلیه پرسنل كلینیك آماده می باشند تا در مورد روشهای كنترل عفونت مطب برای شما توضیح علمی و عملی دهند. همچنین بعضی از روشهای استفاده شده برای بیماران كلینیك، را برای شما تشریح می كنیم تا شما به عنوان گیرندگان درمان و ما به عنوان ارائه كنندگاه درمان در زندگی خود از بیماریهای ناخواسته ناشی از عدم دقت در كنترل عفونت دندانپزشكی رنج نبریم.

1- این كلینیك از بهترین سیستمهای اتوكلاو و دیگر دستگاههای لازم جهت استریل كردن وسایل و محیط استفاده می نماید.

2- كلیه وسایل استفاده شده برای شما یا یكبار مصرف می باشند یا توسط دستگاهها و مواد ضد عفونی كننده خاص استریل شده اند.

3- برای كلیه بیماران از دستكش و وسایل یكبار مصرف استفاده می شود.

4- كلیه سطوح دندانپزشكی توسط مواد ضد عفونی كننده مورد تائید ADA یا FDA قبل از هر بیمار استریل می شود.

نحوه درمان

در این بخش درمان های ساده تا پیچیده شما توسط دکتر رضا افتخار آشتیانی و یا گروه تخصصی تحت نظر ایشان انجام می شود.

عنوان ویدئو

مجله دندانپزشکی
 • ترمیم ایمپلنت اندواستیل
  ترمیم ایمپلنت اندواستیل

  ایمپلنت اندواستیل برای ترمیم دندان هایی که در حال خراب شدن هستند بهترین گزینه می باشد. ایمپلنت اندواستیل از مزایای بسیاری برخوردار است.

  28 اسفند 1396
 • ترمیم زیبایی دندان با کامپوزیت
  ترمیم زیبایی دندان با کامپوزیت

  برای ترمیم و زیبایی دندان ها از روشی به نام ونیر کامپوزیت دندان استفاده می شود. برطرف کردن بد رنگی و همردیف کردن دندانها ازکاربردهای کامپوزیت دندان میباشند

  26 اسفند 1396