banner
بنر-دندانپزشکی صحیح

تماس با ما

دندانپزشکی صحیح از عمل تا آموزش

دورانی بود که دندان دردناک مستحق کشیدن و فراموش شدن بود ولی امروز میدانیم که سلامت، طول عمر، روابط شخصی و روابط اجتماعی شما به سلامت سیستم دندانی و زیبایی آنها وابسته است.
من وظیفه ی خود میدانم تا شعلر دندانپزشکی صحیح را با عمل و آموزش در تمام جامعه گسترش دهم.
در محدوده ی کار با بیمارانم یک ایده وجود دارد(( خنده ای سالم، زیبا و پایدار))
در محدوده ی جامعه جلوگیری از درمان های غیر علمی با گسترش آموزش عمومی مردم با تالیف کتاب و آموزش جامعه دندانپزشکان با مقالات، سخنرانی ها و کلاس های عملی امکان پذیر است.
باشد تا طی سالیان آینده درمان صحیح و علمی دندانپزشکی در تمام کشور جاری باشد.
به عمل در آوردن این کلمات بر روی دندانها، معنای دندانپزشکی امروزه است و حاصل آن رسیدن به بهترین حالت زیبایی، کارآیی و سلامت سیستم های فک و صورت با توجه به محدودیت های درمان خواهد بود. ما ایمان داریم که بیماران باید درمانی را دریافت نمایند که خودمان در شرایط مشابه مایل به دریافت آن هستیم. ما سعی می کنیم تا سلامت و زیبایی را به بیماران هدیه دهیم و امیدوار هستیم که با در اولویت قرار دادن بیماران و افزایش تکنیک ها و مهارت های عملی و با ارائه بهترین های دندانپزشکی به نتایج مطلوب برسیم. شما دعوت می شوید تا با کشف دندانپزشکی مدرن کیفیت بالاتری را به زندگی خود اهداء کنید.

سلامت باشید—زیبا بخندید                       

دکتر رضا افتخار آشتیانی                          

عنوان ویدئو

مجله دندانپزشکی
 • عمر ایمپلنت دندان چقدر است؟
  عمر ایمپلنت دندان چقدر است؟

  یکی از بهترین راه های درمان بی دندانی ایمپلنت دندان است. ایمپلنت دندان می تواند بیش از 20 سال عمر داشته باشد اما مراقبت از دندان های کاشته شده نیز مهم است.

  27 دی 1396
 • دندان مصنوعی متحرک بهتر است یا ایمپلنت؟
  دندان مصنوعی متحرک بهتر است یا ایمپلنت؟

  دندان مصنوعی متحرک و ایمپلنت از روش هایی هستند که برای جایگزن دندان اصلی مطرح می شوند، دندان مصنوعی متحرک و ایمپلنت مزیت های خاص خود را دارند.

  25 دی 1396