10001001 روکش های تمام زیرکونیا
banner

تماس با ما

روکشهای تمام زیرکونیا

کلمات کلیدی :

تاریخ درج : 1395/12/24

بلوک زیرکونیای BRUXZIR را میتوان در ساخت روکش،بریج،لامینیت،inlay &onlay،به کار برد.

از لحاظ زیبایی جایگزین مناسبی برای روکش های PFM ،فول متال،و روکش هایی که عمر بالایی برایشان مد نظر است مانند: روکش های پارسیل یا ایمپلنت های screw-retained میباشد.

ویژگی پایا بودن و ماندگاری بالای BRUXZIR آن را جهت درمان و ترمیم افرادی که دندانهای شکسته یا رستوریشن های آسیب دیده ی PFM داشته اند مناسب داشته اند.

همچنین برای افرادی که کمبود فضای تراش جهت رستوریشن PFM دارند مناسب است.

Preparation Requirements

تراش شولدر نیاز نیست. فیدر اج مناسب است.با یک تراش با روش قدیمی شبیه به کیس های فول متال (طلا). که درنتیجه هر تراشی با حداقل 0.5 میلیمتر تراش سطح اکلوزال قابل قبول است.کمترین مقدار تراش اکلوزال بین 0.5 تا 1 میلیمتر مناسب است.


این عکس یک تراش 1 میلیمتری ایده آل را برای رستوریشن خلفی و قدامی BRUXZIRرا با مارژین feather-edgeنشان میدهد.

BRUXzir در قطر 1.5 تا 2 میلیمتر به خوبی عمل میکند. اما این مقدار از تراش همیشه امکان پذیر نیست.نگهداشتن 1 میلیمتر قطر BRUXzir در adjust کردن روکش هنگام چک کردن اکلوژن به شما در حفظ سلامت کار کمک میکند.

اگر این روکش در ضخامت 0.5 میلیمتر تراشیده شود نمیتوان ضریب خطا و شکست آن را نادیده گرفت.در صورتی که روکش BRUXzir در ضخامت 0.5 میلیمتر ساخته شود و اکلوژن آن highباشد، دندان های مقابل را باید برای adjust اکلوژن مد نظر قرار دهیم.


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
توضیحات :
کد امنیتی زیر را وارد نمایید :
 

عنوان ویدئو

مجله دندانپزشکی
 • ترمیم ایمپلنت اندواستیل
  ترمیم ایمپلنت اندواستیل

  ایمپلنت اندواستیل برای ترمیم دندان هایی که در حال خراب شدن هستند بهترین گزینه می باشد. ایمپلنت اندواستیل از مزایای بسیاری برخوردار است.

  28 اسفند 1396
 • ترمیم زیبایی دندان با کامپوزیت
  ترمیم زیبایی دندان با کامپوزیت

  برای ترمیم و زیبایی دندان ها از روشی به نام ونیر کامپوزیت دندان استفاده می شود. برطرف کردن بد رنگی و همردیف کردن دندانها ازکاربردهای کامپوزیت دندان میباشند

  26 اسفند 1396